• Panická ataka

  Už zase panikařím. Jste v nějaké obtížné situaci, cítíte úzkost a strach, objevují se mírné tělesné příznaky, ale pak se nějak vzchopíte a situaci zvládnete. Pokud však zažijete panickou ataku, nedokážete silou vůle přimět své tělo a mysl, aby znovu začala fungovat.

 • Antidepresiva

  Je libo barevné pilulky? Máme jich na výběr tolik, že ani nevíme, jaké si vybrat. Nikdo nechce být nemocný, ale mnozí z nás bez řečí užívá léky na jakékoli lehké nachlazení bolesti zubů či hlavy. Málokdo se snaží nejprve využít alternativní způsoby a pak teprve sáhnout po chemických lécích.

 • Syndrom vyhoření

  Přáli byste si práci snů, která vás bude bavit a naplňovat? Vstáváte ráno do práce s pocitem, že se těšíte na práci i na kolegy? Nebo každé pondělí vstáváte s tím, že se nemůžete dočkat pátku? Cítíte se v práci v pohodě a bezpečí? Nebo vás celý den provází nepříjemné pocity, strach či znechucení? Máte práci snů?

 • Sebeláska

  Umění milovat. Milovat sebe takové, jací jsme. Být sám sebou. Nenechat si ubližovat. Nastavit sobě i ostatním hranice. Umět zdravě vyjádřit svůj názor. Umět říci STOP, když se nám něco nelíbí. Zdroj naší energie, protože když se obětujeme pro druhé, nezbude nám síla ani na sebe ani pro ostatní.

 • Samota

  Samota je slovo, které děsí a vyvolává negativní pocity nebo vzpomínky. Samota bolí. Samota může i zabíjet. Samota ale může být i něco žádoucího, kdy máme čas jen sami pro sebe a svoje myšlenky. Samota nás může obohacovat i ničit. Samota je něco jiného pro člověka, kterému zemřel někdo blízký, a něco jiného pro matku na mateřské, která má právě zajištěné hlídání dítěte.

 • Deprese

  Deprese je v dnešní době velmi častým jevem. Stále více lidí přichází do ordinace psychiatra nebo psychoterapeuta s podezřením na depresi. Každý z nás někdy zažil smutnou náladu, kdy jsme měli pocit, že je všechno špatně, nic nás nebaví, nic nám nejde, náš život je k ničemu.

Vstupenky

Už jen krok k objednání 30 min online konzultace zdarma! Vyplňte prosím dotazník a my se vám obratem ozveme.

Ochrana osobních údajů*

Pole označená * jsou povinná.