Úvodní strana » Partneři

Hlavní partneři

 

MagentaMagenta Experience Centre 
Magenta Experience Centre je prostor, který žije workshopy, přednáškami a kurzy, které překonávají bariéry digitálního i technologického světa. Svůj domov zde nacházejí také inspirativní talk shows se zajímavými osobnostmi. Specialisté společnosti T-Mobile vás tu v příjemné atmosféře uvedou do světa technologií a poradí s jejich obsluhou i využitím. Vstupte do Magenta Experience Centre a zažijte spoustu zábavy nebo si v klidu odpočiňte se šálkem kávy.

 

BELdentalBELdental
Společnost BELdental nabízí  moderní a účinné pomůcky pro dentální hygienu. Bioaktivní zubní pasty, kvalitní kartáčky na zuby nebo mezizubní kartáčky z naší nabídky najdete v mnohých koupelnách. Výrobky ale dodáváme i zubním lékařům a lékárnám nebo velkým e-shopům na českém a slovenském trhu. Výrobky péče o krásné zuby ale zdaleka nekončíme: Připravujeme také kurzy pro stomatology, ortodontisty i zubní techniky. Díky našim dlouholetým zkušenostem dokážeme poradit tu nejvhodnější variantu při výběru nového zařízení a vybavení stomatologické i ortodontické ordinace.

 

SplatSPLAT
SPLAT je mezinárodní společnost se sídlem v lotyšské Rize, která  je na trhu již více než 20 let. Každý výrobek vytvořený v laboratořích SPLAT je zaměřen na nejefektivnější řešení problémů v péči o ústní dutinu. SPLAT spolupracuje s předními zubními lékaři a odborníky po celém světě. Výsledkem jsou inovativní specializované výrobky, jejichž vysoká účinnost je potvrzena rozsáhlými klinickými studiemi v Rusku, EU a Japonsku. Společnost BELdental,s.r.o. je oficiálním smluvním distributorem pro Českou a Slovenskou republiku již od r. 2014.


Partneři

EssentialEssential College
Essential college s.r.o. je společnost, která se zaměřuje, jak na  profesní vzdělávání manažerů a obchodníků, tak na vzdělávání absolventů středních škol. Naši studenti, přenáší teoretický základ, rovnou do své praxe což zapříčiňuje maximální přínos a perspektivu v podnikatelské sféře. Studium všech oborů stojí na základech psychologie, jenž dává studentům přidanou hodnotu nejen pro svůj pracovní život, ale i  osobnostní růst. Na základě těchto zkušeností vznikl unikátní program psychologického zážitkového výcviku Rekonstrukce identity. Rekonstrukce Identity je nová dimenze osobnostního rozvoje.


šenkýřAdvokátní kancelář Šenkýř Pánik 
Jsme tým právníků, který využívá propojení schopností a zkušeností z prostředí špičkových mezinárodních advokátních kanceláří s tradicí a fortelem domácí advokacie. Díky tomuto spojení nabízíme právní služby na mezinárodní úrovni. Našich právních služeb využívají české i zahraniční společnosti a podnikatelé působící v široké škále obchodních a průmyslových odvětví, jakož i jednotliví klienti z řad fyzických nepodnikajících osob.
 

BalneoBalneo&Medical Aquapalace Praha
Balneo & Medical je moderní nestátní zdravotnické zařízení poskytující komplexní služby v oblasti fyzioterapie a léčebné rehabilitace. Svěřte se do rukou našemu týmu zkušených lékařů a fyzioterapeutů. Pomůžeme vám při zdravotních obtížích, které vám komplikují každodenní život nebo při pooperačních stavech. Důležité je začít včas. Ke všem našim klientům přistupujeme individuálně a s maximální péčí s ohledem na jejich potřeby. FYZIOTERAPIE A REHABILITACE V PROVOZU !


Mediální partneři

StartupjobsStartup Jobs
StartupJobs pomáhá lidem hledat smysluplnou práci, do které se budou každý den těšit. A naopak - startupům a skvělým firmám hledá ty nejlepší talenty, které jejich podnikání posunou dál. Od založení v roce 2012 díky StartupJobs našlo novou práci už 19 tisíc lidí. Nové uplatnění na StartupJobs hledají vývojáři, marketéři, obchodníci, administrativní pracovníci a další. Kromě toho portál pravidelně publikuje články o novinkách ze startupové scény v Newsroomu StartupJobs. Nabízí i speciální znalostní testy, díky kterým mohou kandidáti zjistit, jak si vedou v jednotlivých oborech. Nově StartupJobs zavedl také sekci Vzdělávání, která talentům pomáhá rozšiřovat obzory.

 

EducityEduCity
EduCity patří mezi zavedené partnery firemních specialistů vzdělávání. Z rozsáhlé nabídky firmy mohou vybírat soft skills i znalostní kurzy a webináře prověřených vzdělávacích a poradenských firem v ČR a SR. Otevřené kurzy, stejně jako kurzy na míru nebo poradenské služby pokrývají nadčasová témata osobního rozvoje, jazyků a IT, specifické potřeby týmových manažerů nebo aktuální novinky pro specialisty marketingu, financí, obchodu nebo HR. Na EduCity najdete 50 000 kurzů, školení, workshopů, konferencí nebo rekvalifikačních kurzů.

 

Vstupenky

Už jen krok k objednání 30 min online konzultace zdarma! Vyplňte prosím dotazník a my se vám obratem ozveme.

Ochrana osobních údajů*

Pole označená * jsou povinná.