Úvodní strana » Řečníci

Simona Zábržová
Zakladatelka Soulmio, CEO

Více než 15 let se pohybuje v byznysovém prostředí napříč různými obory. Působila jako CEO firem SUITU websites, Giftisimo či Bushman a je vyhledávanou byznys konzultantkou. Poslední tři roky se intenzivně věnuje oblasti duševního zdraví, jeho podpoře, prevenci a školí firmy.  Nápad na startup Soulmio vznikl v roce 2016, kdy se poprvé setkala s vyhořením a sama si prošla mnoha terapeutickými sezeními a semináři. V roce 2019 celou myšlenku propracovala a komplexní firemní program péče o duševní zdraví v květnu 2020 uvedla na trh.


Mgr. at Mgr. Petr Pacher, PH.D., MBA
Psycholog, lektor a mentor

Studoval všeobecné lékařství, které ho následně přivedlo ke studiu psychologie, práva a managementu. Výkonnostní psychologii používá mnohem raději než klinické přístupy. Kompiloval řadu psychodiagnostických metod, kterými prošlo několik stovek tisíc osob. Věnuje se zejména aplikaci psychologie a zdravého selského rozumu v organizacích tak, aby se jejich představitelé naučili z kompetencí vše, co potřebují pro naplnění jejich profesní i osobní cesty. Smysl života vidí ve vzdělávání lidí pomocí výcviku, kterým si zafixují nové znalosti a dovednosti tak, aby je používali v praxi a přinášely jim žádoucí výsledky.


Mgr. Olga Zimmermann
Psycholožka, koučka a facilitátorka

Olga pracuje jako firemní psycholog, obchodní kouč, trenér soft-skills a poradenství v oblasti duševní pohody a well-beingu. Je fascinována tématy jako mindfulness, psychologická bezpečnost při práci a prevence stresu prostřednictvím rozvoje mentální odolnosti. Do své praxe přináší zkušenosti z globálních korporací v IT a telekomunikačním průmyslu, využívá metody transakční analýzy a zážitkové učení. Je držitelkou magisterského titulu v oboru sociální a pracovní psychologie a postgraduálního diplomu v oboru Business Coaching z Mezinárodního centra pro Business Coaching.


Sandra Fridrichová
Mediátorka, koučka a mentorka

Sandra strávila většinu svého pracovního života ve světě finančních korporátů. Její pracovní zkušenosti napříč projektovým řízením, marketingem, vzděláváním a business developmentem ji dovedly ke komplexním projektům, které dnes firmy nazývají transformací firemního prostředí. Jak sama říká, jejím posláním je dávat nový život rozbitým a nefunkčním týmům. Často je v roli laskavého a pevného průvodce CEOs a majitelů firem na jejich cestě při vytváření dlouhodobě udržitelného a motivujícího prostředí nebo proměny z hierarchického systému řízení na svobodné (a zodpovědné!). Její vášní je propojování různých nástrojů a technik jako je koučink, mediace, nenásilná komunikace, práce s emocemi se systemickým pohledem na firemní prostředí či analýzou pracovních sítí (ONA - organizational network analyses). Často poukazuje na to, že alfou a omegou pro well-being ve firmě je právě komunikace. Ať už v pracovní nebo osobní rovině. 


Mgr. Martina Mikesková
Psycholožka, lektorka

Vystudovala psychologii na FF UK, absolvovala sebezkušenostní výcvik v integrativní psychoterapii, výcvik v mediaci a školu pro učitele jógy. Věnuje se osobnostnímu rozvoji, diagnostice a psychologickému poradenství, okrajově také oblastí marketingu a lidských zdrojů. Působí jako lektorka etiky, psychohygieny, relaxačních technik a jógy pro pracovníky sociálních služeb. 


Sid SmutnýSid Smutný
Průvodce

Sid strávil 15 let ve firemním a korporátním prostředí jako top manažer a lídr. Deset let jako úspěšný obchodní ředitel Microsoftu. Posledních 10 let se živí jako transformační průvodce, kouč, mentor, terapeut a podnikatel. Studoval v USA, v Londýně, v Bruselu, na Havaji a v Indii. Má vlastní koučovací firmu www.coachme.cz . Je autorem vlastní nadčasové transformační metody pro práci s pocity, strachy, rodovou a karmickou zátěží. Jeho dlouhodobou vizí je pozvednout vědomí lidí v ČR a SR, pomáhat lidem uzdravit duši a otvírat srdce a vést lidi k moudrosti a zralosti. Má za sebou přes 7 000 hodin koučování s klienty a přes tisíc hodin workshopů. Jeho silnou kvalitou je schopnost jít do hloubky. Miluje svoji ženu, čtyři děti, práci s lidmi, přírodu, dobré jídlo, Havaj, italské Lago di Garda a řecké Santorini, svobodu a velké smysluplné vize.


Mgr. Bc. Zuzana Donáthová
Psycholožka, fyzioterapeutka a lektorka jógy

Vystudovala Filozofickou fakuttu UK, obor klinická psychologie a na FTVS obor fyzioterapie - rehabilitace. V současné době pracuje jako psycholožka, fyzioterapeutka a lektorka jógy. Po studiu zahájila výcvik v analytické psychologii a stala se psychologem ve zdravotnictví. Své zkušenosti získala  v pracovně psychologické a klinické diagnostice a v poradenství, mimo jiné v Centru komplexní péče a ve Vojenské nemocnici v Praze. Absolvovala také výcvik krizového interventa.


Martina Wojtylová Opava, MBA
Koučka, trenérka a motivační speaker

Osobní i korporátní koučka, soft skills trenérka, motivační speaker, ale také dvojnásobná maminka a autorka knihy ‘One’ – Your Wellness Guide To Body, Mind & Soul, která získala titul Amazon Bestseller v kategorii Mental Health. Je zakladatelkou Women’s Energy programu, Nadačního fondu LA VIDA LOCA a spoluzakladatelkou projektu Život v kufříku. Pracovala s velmi náročnou klientelou v největších světových metropolích, navrhovala a vedla rozvojové programy významných firem. 


Iva Barnincová Říhová
Koučka, komunikátorka a lektorka jógy

Body & Mind coach, lektorka jógy a pilates, komunikátorka, ale také spoluzakladatelka Nadačního fondu LA VIDA LOCA a spolurealizátorka projektu Život v kufříku. Její vášní je objevování souvislostí mezi tělem a myslí, prozkoumávání zákoutí psychosomatiky, nalézání zdroje vnitřní a vnější energie, využívání léčivé síly doteku a laskavosti. Věnuje se především oblasti sebepoznání vnitřního světa člověka skrze pohyb. Věří, že Body & Mind přístup je novodobou funkční medikací.


RisserIng. Karolína Risser, MBA 
Lektorka, koučka, konzultantka v oblasti zdravého životního stylu

Karolína má za sebou dvacetiletou úspěšnou kariéru, nejdříve jako projektová manažerka v bankách a poté vedla tým konsultantů v poradenské firmě PwC. Po celou dobu v korporacích však pociťovala špatný worklife balance a prošla syndromem vyhoření. Začala se aktivně věnovat wellbeingu, smysluplnosti a hledání životní rovnováhy. Absolvovala Science of Wellbeing na Yale University, výcvik Mindfulness i kurzy výživového poradenství. Na základě její osobní zkušeností vzniklo poslání pomáhat firmám a jejich zaměstnancům zlepšovat zdraví, fyzickou i psychickou kondici a to především pomocí správných návyků a vyvážené stravy. Karolína založila firmu Deli life, která dodává zdravé cateringy a pořádá semináře o zdravé výživě a wellbeing. 


 

JochmannováMgr. Zuzana Jochmannová
Psychologist, Psychotherapist

Zuzana holds a Master of Psychology degree from the University of Leicester and the Charles University of Prague. During her 17-year life within expatriate communities abroad, Zuzana helped foreigners cope with their challenges with adapting to the new environment and different culture. Currently, she works in her private practice where she utilizes an integrative, highly personalized approach to psychotherapy. Her consultations focus on collaborative and strength-based support to help her clients effectively address their personal and professional challenges.


ČechováDominika Čechová, M.A.
Psychoterapeutka

Dominika je psychoterapeutka v soukromé praxi counseling.cz a členka výboru České asociace pro psychoterapii (CAP). Ve své praxi pracuje s klienty, kteří trpí dočasnými problémy v oblasti osobních vztahů, pracovního vyčerpání, osamocení či prochází jinými duševními útrapami. Významnou část jejích klientů tvoří lidé ze zahraničí, kteří v Praze žijí a pracují. V CAP, největší asociaci kvalifikovaných psychoterapeutů v ČR, má Dominika na starosti péči o kolegy v privátních praxích a sekci datových analýz.


Milan Pavlíček
Psycholog, psychoterapeut, kouč

Vystudoval filosofii a pozitivní psychologii na UK, absolvoval komplexní psychoterapeutický výcvik a profesně se pohybuje především v HR, psychoterapii a koučování. Terapii vnímá jako péči o duši a způsob, jak růst ke spokojenějšímu a plnějšímu životu. Jeho klienty jsou jak dospělí, tak i s adolescenti. Rád pracuje s tělem, experimenty a meditacemi.


TomanVáclav Toman
Lektor mindfulness 

K mindfulness (všímavosti) se dostal díky své stáži na univerzitě v San Francisku před 6 lety a tato technika sloužící ke zlepšování psychické pohody nebo pozornosti mu změnila život.  Absolvoval několik výcviků (RMT, MBSR) a rád se o své zkušenosti s praxí dělí dále.  Vytvořil a školil kurz mindfulness pro firmu Johnson & Johnson a poté se začal věnovat  školení firem na volné noze. Ve všímavosti spatřuje nástroj, jak být spokojenější a vnímavější  k tomu, co prožíváme.


 

Mgr. Tereza Pelletier 
Psychoterapeutka

Vystudovala pražskou Vysokou školu psychologických studií. Po vysoké škole pracovala ve státní instituci s problematickými mladými lidmi a jejich rodinami. Mimo svoji poradenskou praxi přednášela o komunikaci mezi rodiči a jejich dětmi a také o komunikaci a emocích.  V psychoterapii se snaží pracovat s každým klientem tak, abychom společně nacházeli cestu, která nejlépe podpoří jeho osobní růst a rozvoj, nebo změnu, po které volá.


HrdováIng. Kristína Hrdová
Koučka, školitelka a headhunterka

Vystudovaná ekonomka s manažerskou praxí z IT či výrobních firem, ale také zapálená sportovkyně. Je aktivní koučkou, headhunterkou a školitelkou leadershipu či behaviorálních technik. Věnuje se především harmonizaci vztahů, sebepoznání a sebeřízení, ale i podstatě řízení týmů. 

Vstupenky

Už jen krok k objednání 30 min online konzultace zdarma! Vyplňte prosím dotazník a my se vám obratem ozveme.

Ochrana osobních údajů*

Pole označená * jsou povinná.